Misija un apņemšanās

Mūs iedvesmo iepakojuma risinājumu radīšana, lai nodrošinātu panākumus Jums!

NNZ tiecas kļūt par uzņēmumu, kas ir orientēts uz tirgu un kura tiešais mērķis ir izstrādāt iepakojuma risinājumus saviem partneriem ar vispasaules tīkla palīdzību gan lauksaimniecības, gan rūpniecības sektorā. Tas aizvien tiek īstenots, pateicoties vienai no mūsu svarīgākajām vērtībām – iepakojuma tīklam!

Mūsu vēlme tiks realizēta, nogādājot pilnu produktu sortimentu pēc iespējas tuvāk klientam un nepārtraukti cenšoties paredzēt jaunas vajadzības un attīstības tendences tirgū, ko ļauj inovatīva uzņēmējdarbības kultūra.

NNZ tiecas būt uzticams un mērķtiecīgs partneris visos sadarbības aspektos ar klientiem, piegādātājiem, izplatītājiem, augstskolām, pētniecības institūtiem un valsts iestādēm. Mūsu partneri var paļauties, ka mēs nodrošināsim:

  • pilnu iepakojuma materiālu sortimentu;
  • pietiekamus standarta materiālu paveidu krājumus mūsu klientiem pietuvinātās vietās, tā spējot apmierināt klientu prasības attiecībā uz ātru piegādi un „tieši laikā” loģistiku;
  • nemainīgu ražojumu kvalitāti saskaņoto specifikāciju ietvaros;
  • pilnu pakalpojumu klāstu attiecībā uz glabāšanu, transportu, dokumentu un krājumu pārvaldību;
  • intensīvu un atklātu sadarbību ar partneriem, lai izstrādātu jaunus, inovatīvus iepakojuma risinājumus, kas ir īpaši vērsti uz klientu un/vai gala lietotāju vajadzību pēc iespējas pilnīgāku apmierināšanu.

NNZ – Jūsu partneris iepakojuma risinājumu jomā kopš 1922. gada!