NNZ true coorperation

Apkalpotie tirgi

Mēs apkalpojam klientus lauksaimniecības un rūpniecības jomās visā pasaulē, pateicoties mūsu uzņēmuma filiālēm Eiropā, Amerikas Savienotajās Valstīs, Kanādā un Āfrikā.

NNZ ir starptautisks uzņēmums, kas darbojas lauksaimniecības un rūpniecības produktu iepakojumu materiālu tirdzniecības jomā.

 

NNZ jau no 1922. gada ir 100 % ģimenes uzņēmums, lai gan mēs liekam lielu uzsvaru uz uzņēmuma darbību. NNZ pašlaik pieder 24 filiāles 18 valstīs, kā arī pieejams starptautisks uzņēmumu tīkls, ar kuru mēs sadarbojamies vairāk nekā 50 valstīs visā pasaulē gan produktu un tirgus attīstības, gan pirkšanas un pārdošanas jomā. Uzņēmums NNZ pārdod iepakojuma materiālus augļu un dārzeņu nozarei un rūpnieciskajam tirgum visā pasaulē. Mēs savus klientus izvēlētajā tirgus segmentā apkalpojam ar devīzi “Pareizie cilvēki, vienkārša struktūra un izpildes pārbaudes kultūra”. Mēs gūstam panākumus tādēļ, ka mēs dalāmies zināšanās, mums ir efektīvi procesi, diferencēti produkti, skaidra iepirkuma stratēģija, lai garantētu pareizu cenu, un spēcīga tehnoloģija, kā arī digitāla klātbūtne. Mūsu dziļākā pārliecība: “Iepakojuma pārveidošana pārveido pasauli”.

Op Locatie Eindhoven (4)

Mazumtirdzniecības iepakojums svaigiem produktiem

Mūsu uzmanības centrā

  • Specializācija: augļi un dārzeņi
  • Klientorientācija: iepakotāji, kas apkalpo privātklientus, starptautiskos mazumtirgotājus
  • Iepakojuma veids: diferencēti produkti, it īpaši: trauciņi, plēve, maisiņi un tīkliņi no plastmasas, papīra, celulozes, šķiedrām, kartona un koka

 

Mūsu pieeja

Iepakojumam ir galvenā loma pārtikas atkritumu novēršanā un svaigu produktu saglabāšanā. Atrast iepakojuma materiālus svaigiem produktiem ir īpaši sarežģīti, jo pēc ražas novākšanas tie turpina elpot. Lai pagarinātu glabāšanas laiku, ļoti svarīgi ir pielāgot produktam pareizo iepakojumu. Produktu iepakojuma loma uzņēmumu darījumos ar uzņēmumiem (B2B) un uzņēmumu darījumos ar patērētājiem (B2C) atšķiras. Pilsētas apstākļos visvairāk produktu zuduma notiek galvenokārt uzņēmumu darījumos ar patērētājiem, savukārt lauku rajonos visvairāk produktu zūd saimniecību darījumos ar mazumtirgotājiem. Abās situācijās ir īpaši svarīgi samazināt pārtikas atkritumus, pagarinot produktu glabāšanas laiku. Patērētāji, mazumtirgotāji un ražotāji meklē ilgtspējīgus iepakojuma risinājumus, kas rada mazāk atkritumu un piedāvā vairāk videi draudzīgu iespēju, neatsakoties no iepakojuma kvalitātes. Uzņēmumam NNZ šādu vajadzību apmierināšanai ir plašs standarta sortiments augļu un dārzeņu iepakošanai. Turklāt mēs investējam inovācijās un varam palīdzēt jums izvēlēties nepieciešamo no mūsu ilgtspējīgā iepakojuma sortimenta, pamatojoties uz faktiem.

Warehouse net packaging

Iepakojums svaigiem produktiem transportēšanai

Mūsu uzmanības centrā

  • Specializācija: iepakojuma materiāli lielam produktu apjomam (kartupeļiem, sīpoliem, burkāniem, kāpostiem, augļiem…)
  • Klientorientācija: lauksaimnieki un iepakotāji
  • Iepakojuma veids: diferencēti produkti, it īpaši: tīkliņi, rupja audekla (džutas, maisaudekls) maisi, (ventilēti) lielapjoma maisi, PP auduma maisi, papīra maisiņi, Top-Guard, Liqui-sorb, paliktņu tīkli un stūru kartons.

Mūsu pieeja

Svaigu produktu transportēšanas loģistika ir ļoti kompleksa, tādēļ iepakojumam glabāšanas laika pagarināšanā ir svarīga loma. Atrast iepakojuma materiālus svaigiem produktiem ir īpaši sarežģīti, jo pēc ražas novākšanas tie turpina elpot. Lai pagarinātu glabāšanas laiku, ļoti svarīgi ir pielāgot produktam pareizo iepakojumu. Liela daudzuma kartupeļu un dārzeņu transportēšanas loģistika ir ļoti sarežģīta, un uzņēmums NNZ sadarbojas ar ražotājiem un lauksaimniekiem, lai produkcija līdz gala lietotājam nonāku ideālā stāvoklī. Mēs ņemama vērā iepakojumu, temperatūru, mitrumu un citus faktorus, lai garantētu, ka produkti ir svaigi un neskarti.

Parasti kartupeļus un sīpolus, kāpostus, rāceņus, citrusa augļus un dažus atsevišķus produktus pako sietveida maisos. Siets ir ne tikai lēts, bet arī nodrošina brīvu gaismas plūsmu. Laba ventilācija ir īpaši svarīga sīpoliem. Kartupeļu eksportam joprojām visvairāk izvēlas rupja audekla maisus, jo tie izcili labi uzsūc mitrumu, tiem ir laba ventilācija, turklāt tie ir mīksti, pieskaroties pie kartupeļu mizas. Ventilēti lielapjoma maisi ir vislabāk piemēroti tādu produktu glabāšanai kā kartupeļi un burkāni.

RZ2 3255 © Ronald Zijlstra

Rūpnieciskais iepakojums lopbarībai, pārtikai un nepārtikas precēm

Mūsu uzmanības centrā

  • Specializācija: pārtika u.c., piena pulveris, lopbarība, ķīmiskie produkti (tostarp mēslojums), celtniecības materiāli
  • Klientorientācija: pārtikas produktu, mājdzīvnieku barības, lopbarības ražotāji un ķīmiskie uzņēmumi
  • Iepakojuma veids: diferencēti produkti, it īpaši: lielapjoma maisi (FIBC), PP auduma maisi, papīra maisi, tīkliņveida maisi, kokvilnas maisi, plēves maisiņi, sietveida maisi, paliktņu tīkli un stūru kartons

Mūsu pieeja

Iepakojums veido būtisku saikni starp ražotājiem un gala lietotājiem. Mēs labprāt sniedzam klientiem konsultācijas par efektīvu iegādi, glabāšanu un loģistiku. Mūsu rūpnieciskā nodaļa attīsta un tirgo iepakojumu pārtikas un lopbarības industrijai, kā arī tādām nozarēm kā ķimikālijas, farmakoloģija un celtniecība. Mēs labprāt palīdzēsim attīstīt iepakojuma koncepcijas, kas pievieno vērtību ikvienam ķēdes posmam. No efektīvas apstrādes un maksimālas aizsardzības pārvadāšanas laikā līdz patērētāja acij tīkamai prezentācijai.

KĀDĒĻ NNZ IEPAKOJUMU TĪKLS?
PĀRVEIDOŠANA

Ilgtspēja
Stratēģiskas vietas visā pasaulē
Celmlauži
Uzticami un ētiski

PATIESA SADARBĪBA

Ilgstoša partnerība
Kopīgs darbs
#Rethink inovācija
Pilna pakalpojumu klāsta loģistika

PIELĀGOTI RISINĀJUMI

Neatkarīga konsultācija
Viedokļi par inovāciju
Tuvas attiecības ar klientiem
Plašs sortiments

87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Esiet informēts par jaunākajiem notikumiem. Abonējiet mūsu informatīvo izdevumu.

"*" norāda obligātos laukus

Kā mēs rīkojamies ar jūsu datiem? Lasiet mūsu Paziņojumu par personas datu drošību