Vacancies at NNZ

Vai jūsu nākamā darbavieta būs pie mums?

Mēs vienmēr ar prieku uzņemam pie sevis NNZ jaunus cilvēkus!

Mēs NNZ vienmēr ar prieku runājam ar jauniem un talantīgiem cilvēkiem. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu, kas mēs esam un ko mēs piedāvājam saviem darbiniekiem NNZ.  Kopš 1922. gada, kad to dibināja, ģimenes uzņēmums ir kļuvis par starptautisku uzņēmumu ar 195 miljonu eiro lielu peļņu, galveno mītni Groningenā Nīderlandē, 24 filiālēm visā Eiropā, ASV, Kanādā un Āfrikā. Mēs izstrādājam pielāgotus iepakojuma risinājumus saviem klientiem pārtikas produktu un rūpniecības tirgū.

 

Motivēti, uzticīgi un lojāli darbinieki

NNZ darbinieki ir ļoti svarīgi mūsu panākumiem. Mēs kā ģimenes uzņēmums uzskatām viņus par ģimenes locekļiem. Mēs esam pārliecināti, ka šī savstarpējā uzticēšanās rada lielāku radošumu un produktivitāti, turklāt tā nāk par labu mūsu klientiem, piegādātājiem un ieinteresētajām pusēm. Mūsu cilvēkresursu politika dabiski izriet no NNZ vispārējās misijas, redzējuma un centrālās stratēģijas. Saskaņā ar mūsu cilvēkresursu filozofiju mēs augstu vērtējam motivētus, uzticīgus un lojālus darbiniekus. Tā raksturo saistošu kultūru ar draudzīgu atmosfēru.

 

Innovation in packaging 31B 81 3284063 2769862766 6 (1) Magazijn Rilland (2) Sustainable packaging

Talantīgi cilvēki

Mēs vienmēr meklējam un ar prieku uzņemam pie sevis NNZ talantīgus jaunus cilvēkus. Aicinām pieteikties uz mūsu vakancēm vai nosūtīt atklātu pieteikumu. Ja mēs uzskatīsim, ka jūs mums esat piemērots, mēs noteikti apsvērsim iespēju uzņemt jūs komandā.

 

Kopā ir labāk!

Kopā mēs nodrošinām saviem klientiem ilgtspējīgus iepakojuma un loģistikas risinājumus. Mūsu padome, pateicoties cieņas un dāsnuma pilnam vadības stilam, sekmē un stimulē personisko izaugsmi. Mēs strādājam kopā ar aizrautību, patiku un personisku pieeju atbilstoši kopīgi sastādītam plānam.

Collega’s Kantoor Rilland (4) Industrial packaging 31B 81 3284063 2769862766 6 (1)
87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Esiet informēts par jaunākajiem notikumiem. Abonējiet mūsu informatīvo izdevumu.

"*" norāda obligātos laukus

Kā mēs rīkojamies ar jūsu datiem? Lasiet mūsu Paziņojumu par personas datu drošību