Denmark warehouse

Kādēļ? Pārveidošana

Tas mums ir asinīs!

Warehouse net packaging

Pārveidošana ir mūsu asinīs, un uzņēmumam NNZ tam ir divas izteiktas nozīmes. Pirmkārt, mēs nepārtraukti tiecamies pielāgoties un pārveidot NNZ organizāciju. Tikai šādi mēs spējam apmierināt savu klientu, piegādātāju un darbinieku vajadzības. Ne tikai šodien, bet arī turpmāk. Otrkārt, pārveidošana ir nepieciešama jaunu inovatīvu iepakojuma risinājumu izstrādei, lai vēl labāk aizsargātu jūsu produktus, vienlaikus mazinot ietekmi uz vidi, lai mēs visi dzīvotu labākā pasaulē.

 

Pārveidošana uzņēmumā NNZ

Mēs uzskatām, ka mums ir jārūpējas par saviem darbiniekiem, klientiem un partneriem un cieši ar viņiem jāsadarbojas. Šo solījumu mēs varam izpildīt tikai tad, ja nepārtraukti pielāgosim savu organizāciju. Mūsu uzņēmuma pamatā ir pārveidošana. Uzņēmums NNZ veicina iekļaujošu un ilgtspējīgu izaugsmi un veido noturīgu infrastruktūru, kas sekmē ilgtspējīgu industrializāciju. Pašreizējās paaudzes vajadzību apmierināšana ir tik pat svarīga, kā nākamo paaudžu vajadzību apmierināšana. Mēs pārveidojam iepakojumus jau gandrīz 100 gadus, un tas nekad nemainīsies.

 

Ilgtspēja Inovācija

Iepakojuma pārveidošana

Iepakojuma risinājumu izstrāde nosaka vēl vienu svarīgu NNZ pārveidošanas aspektu. Transformējot savas darbības šodien, mēs varam izpildīt solījumu radīt vēl labākus risinājumus rīt. Ja mēs varētu izgudrot labāku banāna miziņu, mēs to noteikti tagad izdarītu. Tādēļ, kad mēs jums izstrādājam iepakojuma risinājumus, mēs vienmēr ievērojam svarīgu pamatprincipu kopumu

  • Mēs gādājam, lai jūs saņemtu labāko risinājumu un pārvarētu pārtikas izšķērdēšanu.
  • Mēs veidojam rentablus augstas kvalitātes iepakojuma risinājumus, kas pēc iespējas samazina ietekmi uz vidi.
  • Mēs sekojam ražošanas procesiem, lai samazinātu ietekmi uz vidi, mūsu oglekļa pēdu un nepieciešamos resursus. Mēs ikdienā strādājam pie jauniem ilgtspējīgiem risinājumiem, lai nodrošinātu labākus produktus aprites ekonomikai.
Op Locatie Eindhoven (10) Industrial packaging 2021 Collega’s Magazijn Groningen (9) 2021 Collega’s Magazijn Groningen (14)

Pārveidošana NNZ

KĀDĒĻ NNZ IEPAKOJUMU TĪKLS?
PĀRVEIDOŠANA

Ilgtspēja
Stratēģiskas vietas visā pasaulē
Celmlauži
Uzticami un ētiski

PATIESA SADARBĪBA

Ilgstoša partnerība
Kopīgs darbs
#Rethink inovācija
Pilna pakalpojumu klāsta loģistika

PIELĀGOTI RISINĀJUMI

Neatkarīga konsultācija
Viedokļi par inovāciju
Tuvas attiecības ar klientiem
Plašs sortiments

87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Esiet informēts par jaunākajiem notikumiem. Abonējiet mūsu informatīvo izdevumu.

"*" norāda obligātos laukus

Kā mēs rīkojamies ar jūsu datiem? Lasiet mūsu Paziņojumu par personas datu drošību