Innovation

Mazumtirdzniecības iepakojums produktiem

Mūsu klienti: iepakotāji un mazumtirgotāji

Mēs investējam inovācijās un varam palīdzēt jums izvēlēties atbilstošo savam ilgtspējīga iepakojuma sortimentam, pamatojoties uz faktiem

Mēs piedāvājam iepakotājiem un starptautiskiem mazumtirgotājiem iepakojuma materiālus augļiem un dārzeņiem. Mums ir plašs preču sortiments visām vajadzībām, tostarp trauciņi, plēve, maisiņi un tīkliņi no plastmasas, papīra, celulozes, šķiedrām, kartona un koka.

Mēs investējam inovācijās un, pamatojoties uz faktiem, varam palīdzēt jums izvēlēties atbilstošo savam ilgtspējīga iepakojuma sortimentam, kas rada mazāk atkritumu un piedāvā vairāk videi draudzīgu iespēju, vienlaikus neatsakoties no kvalitātes.

Mēs uzsveram, ka iepakojumam ir galvenā loma pārtikas atkritumu novēršanā un jūsu svaigo produktu saglabāšanā. Atrast iepakojuma materiālus svaigiem produktiem ir īpaši sarežģīti, jo pēc ražas novākšanas tie turpina elpot. Lai pagarinātu glabāšanas laiku, ļoti svarīgi ir pielāgot produktam pareizo iepakojumu. Produktu iepakojuma loma uzņēmumu darījumos ar uzņēmumiem un uzņēmumu darījumos ar patērētājiem atšķiras. Pilsētas apstākļos visvairāk produktu zuduma notiek galvenokārt uzņēmumu darījumos ar patērētājiem, savukārt lauku rajonos visvairāk produktu zūd saimniecību darījumos ar mazumtirgotājiem. Abās situācijās ir īpaši svarīgi samazināt pārtikas atkritumus, pagarinot produktu glabāšanas laiku.

KĀDĒĻ NNZ IEPAKOJUMU TĪKLS?
PĀRVEIDOŠANA

Ilgtspēja
Stratēģiskas vietas visā pasaulē
Celmlauži
Uzticami un ētiski

PATIESA SADARBĪBA

Ilgstoša partnerība
Kopīgs darbs
#Rethink inovācija
Pilna pakalpojumu klāsta loģistika

PIELĀGOTI RISINĀJUMI

Neatkarīga konsultācija
Viedokļi par inovāciju
Tuvas attiecības ar klientiem
Plašs sortiments

Contact form

"*" norāda obligātos laukus

Hidden
Hidden

87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Esiet informēts par jaunākajiem notikumiem. Abonējiet mūsu informatīvo izdevumu.

"*" norāda obligātos laukus

Kā mēs rīkojamies ar jūsu datiem? Lasiet mūsu Paziņojumu par personas datu drošību