apples&pears-12011-cardboard -tray-punnet-NNZ

NNZ izpēte: “Patērētāju izvēlētais ābolu iepakojums”

Patērētāji reaģē uz jaunā dizaina iepakojumu āboliem

Starptautiskais iepakojuma uzņēmums NNZ ir izstrādājis unikālu iepakojumu āboliem. Dizainā izmantots gofrēta kartona trauciņš ar diviem vai četriem vienādiem nodalījumiem. Katrā nodalījumā ietilpts viens ābols, un pats trauciņš ir veidots tā, lai vislabāk aizsargātu ābolus no tradicionālajiem bojājumiem. Šīs iepakojuma koncepcijas otrā priekšrocība ir apdrukājamā virsma, kas ir ideāli piemērota reklāmai un marķējumam.

Patērētāju viedokļu pētījums liecina, ka patērētājiem jaunais trauciņš patīk. Tas attiecas gan uz produktu (āboli), gan uz produktu kategoriju (augļi). Pētījums liecina, ka dizains, kas ir ērts un pievilcīgs, spēj pamudināt pircējus veikt impulsīvus pirkumus.

Šo produktu bērniem paredzētajiem āboliem komerciāli izmanto uzņēmums Dole Saūda Arābijā.

Mēs labprāt dalīsimies ziņās par savu pieeju, konstatētajiem faktiem un rezultātiem pētījuma ietvaros — tikai pajautājiet mums!

31B 81 3284063 2769862766 6 (1)
Inovācija uzņēmumam NNZ nozīmē ilgtspējīga iepakojuma sortimenta izveidi tieši jums, izmantojot mūsu uz faktiem balstīto #Rethink metodi, kuras pamatā ir pieeja “Izgudro no jauna, pārveido, izpēti un reciklē”.
87dad78ea8417d6a5d9de198d48de6b48ff2d002
Esiet informēts par jaunākajiem notikumiem. Abonējiet mūsu informatīvo izdevumu.

"*" norāda obligātos laukus

Kā mēs rīkojamies ar jūsu datiem? Lasiet mūsu Paziņojumu par personas datu drošību