NNZ The Packaging Network 90. gadadiena

Datums: 22 oktobrī 2012

Groningena (Groningen), Nīderlande – NNZ svin savu 90. gadadienu.
NNZ 1922. gada 22. oktobrī dibināja Marins Gijsberts (Marinus Gijsbertus). Savos pirmsākumos uzņēmums bija džutas somu tirdzniecības nams Groningenā, Nīderlandē, ar mērķi paplašināt darbību starptautiskā mērogā.
Šodien, 2012. gada 22. oktobrī, NNZ savu 90. gadadienu svin kā daudznacionāls uzņēmums ar 180 darbiniekiem, kuri saviem klientiem nodrošina iepakojumu risinājumus lauksaimniecības un rūpniecības tirgū. Šie panākumi atspoguļo NNZ apņemšanos attiecībā uz saviem darbiniekiem un klientiem.
Šo būtisko notikumu atzīmēsim, ziedojot trīs laivas organizācijai Oxfam Bangladešā. Laivām tiks doti nosaukumi „Marinus”, „Will” un „Wim”, par godu Būtu (Boot) ģimenes locekļu devumam NNZ panākumiem mūsdienās.
„Mūsu 90. gadadiena ir būtisks pavērsiena punkts NNZ”, norādīja uzņēmuma izpilddirektors Lens Būts (Len Boot). „Esam ļoti priecīgi par to, ka mūsu klienti ir novērtējuši mūsu izstrādājumu un pakalpojumu kvalitāti. Tas ir ģimenes, mūsu darbinieku un partneru no visas pasaules komandas darba rezultāts, kas mūs motivē turpināt iesākto ceļu”.
NNZ – Jūsu iepakojuma risinājumu partneris kopš 1922. gada!
 

  • NNZ celebrates 90th anniversary