Paliktņu stabilizēšana

Stūra borti stabilizē paliktņus. Tie ir pagatavoti no kartona un no kartona ar alumīnija pārklājumu. 

Ventilējošajā apvilkšanas plēvē ir izveidoti caurumiņi, kas ļauj gaisam cirkulēt ap produktiem uz paliktņa, tā novēršot kondensāciju. Plēve ir pieejama standarta vai iepriekš izstieptā veidā. Standarta plēvi iespējams izstiept par 100% un vairāk. Iepriekš izstieptās plēves Tornado-Wrap® iepriekšējās izstiepšanas kapacitāte ir 250–300%.

Adītais paliktņu tīkls – standarta kvalitāte ir hDPE adīts materiāls paliktņu aptīšanai, lai panāktu nestabilu kravu maksimālu saturēšanu (18–20% pagarinājums). Pagarinātais Tornado-Net® tīkls, kas izgatavots no 100% lldPE ar vairāk nekā 100% pagarinājumu. Pateicoties pagarinājumam, ir nepieciešams mazāks tīkla daudzums, tā samazinot ruļļu nomaiņu skaitu.

Ekstrudētais materiāls paliktņu aptīšanai, lai panāktu nestabilu kravu maksimālu saturēšanu. Tīklu iespējams izmantot aptīšanai ap paliktņiem vai pēc „čūskas” metodes – cauri uz paliktņa novietotajam produktam, nodrošinot stabilitāti. StretchNet® paliktņu tīkls spēj izstiepties līdz 20% pielietošanas laikā, kas ļauj izmantot mazāk aptinumu katram paliktnim.

Pretslīdēšanas sloksnes tiek izmantotas paliktņu stabilizēšanai pārvadāšanas laikā. Tas ļauj izmantot mazāk paliktņu līmes un apvelkamās plēves.
  • corner boards
  • stretch film
  • pallet net
  • antislip sheet